O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. Miejsce zamieszkania, czyli bliska okolica toru wyścigowego w Słomczynie, od najmłodszych lat przyczyniła się do naszego zainteresowania motoryzacją. Pasja do Rallycrossu przerodziła się w ulepszanie swoich własnych samochodów i sprowadzanie części z różnych części świata, w tym z USA. Następnie zaczęliśmy sprowadzać samochody dla siebie, pierwszym egzemplarzem było Subaru Impreza STI.

Jedno z naszych największych marzeń motoryzacyjnych udało się spełnić w 2019 roku- wystartowaliśmy w Rallycrossie samochodem sprowadzonym ze Stanów Zjednoczonych- Mitsubishi Lancerem EVO VIII. 

Pasją do samochodów amerykańskich zaraziliśmy naszych znajomych, którzy z naszą pomocą zaczęli realizować swoje motoryzacyjne marzenia.

Obecnie staramy się pomagać Państwu w zakupie pojazdów ze Stanów Zjednoczonych i gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania to pozostajemy do dyspozycji. Klikając w poniższy link można zobaczyć kilka z naszych realizacji.

Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).